Konkursy 2018/2019

Konkursy 2018/2019

 13.10.2018 nasze uczennice (Inga Cesarz, Julia Sanecka, Michalina Zalewska, Hanna Rychlikowska) otrzymały stypendia artystyczne prezydenta Wrocławia.

      Inga Cesarz otrzymała również Stypendium Artystyczne Gminy Długołęka.

  I Międzynarodowy Konkurs Baletowy w Opolu 2018

Srebrny medal  w kategorii solo- taniec klasyczny 9-11 lat i nagroda specjalna dla najlepiej zapowiadającej się młodej tancerki-Julia Sanecka w wariacji Odaliski z baletu Korsarz 

_DSC7193

Złoty medal dla grupy w kategorii taniec klasyczny 12-13 lat i nagroda specjalna za najlepszy taniec zespołowy.-układ „Tancerki Degas”

FB_IMG_1540561444498

Złoty medal dla duetu w kategorii taniec klasyczny 10-11 lat- układ „Roses”

FB_IMG_1540561019345

VI Międzynarodowy Konkurs Sztuki Baletowej w Elblągu -16.12.2018

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny-solo 10-11 lat-Julia Sanecka w wariacji Odaliski z baletu Korsarz

_DSC7199 (1)

Złoty medal w kategorii taniec współczesny-solo 10-11 lat-Julia Sanecka w układzie Lost Dream

Lost dream
Lost dream

Złoty medal w kategorii duet -taniec klasyczny 12-13 lat- układ Roses

IMG-20181216-WA0038

International Dance Festival TANZOLYMP 2019 w Berlinie

Odalisque variation from" Le Corsaire"
Odalisque variation from” Le Corsaire”
Odalisque variation from "Le Corsaire"
Odalisque variation from „Le Corsaire”
„Lost dream”

Mistrzostwa Świata- Dance World Cup 2018- Eliminacje w Krakowie

  Główna nagroda konkursu -Grand Prix dla  Julii Saneckiej za wariację Odaliski z baletu Korsarz

I miejsce w kategorii taniec klasyczny-solo 10-12 lat – Julia Saneka- Odalisque variation

Odalisque variation
Odalisque variation

I miejsce w kategorii taniec współczesny- solo 10-12 lat- Julia Sanecka- Lost dream

2019-04-05_06-17-43[1]
Lost dream
I miejsce w kategorii taniec klasyczny-solo 12-13 lat- Inga Cesarz- Variation from Don Quijote

Don Quijote
Don Quijote

I miejsce w kategorii taniec klasyczny-duet 10-13 lat- Inga Cesarz i Julia Sanecka- Roses

Roses
Roses

I miejsce w kategorii taniec klasyczny-kwartet 14-17 lat- Jewels

PSX_20190705_172623(1)[1]
Jewels
II miejsce w kategorii taniec klasyczny-solo 14-17 lat- Hanna Rychlikowska- Aurora variation

Aurora variation
Aurora variation

II miejsce w kategorii taniec klasyczny-duet 14-17 lat- Inga Cesarz, Michalina Zalewska, Hanna Rychlikowska-Nymphs

2019-04-20_09-53-20[1]
Nymphs
II miejsce w kategorii taniec współczesny-zespół mały 14-17 lat- The wind wings

The wind wings
The wind wings

V Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe w Kołobrzegu 2019

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny-solo 10-12 lat- Julia Sanecka-Wariacja Odaliski

Złoty medal w kategorii taniec współczesny-solo 10-12 lat- Julia Sanecka-Lost dream

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny-kwartet 12-13 lat- Jewels

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny- zespół mały 12-13 lat- Letni dzień

Srebrny medal w kategorii taniec klasyczny-solo 12-13 lat- Inga Cesarz-Wariacja z baletu Don Quijote

Srebrny medal w kategorii taniec klasyczny – duet 14-15 lat- Hanna Rychlikowska, Michalina Zalewska- Przyjaciółki Kitri

Srebrny medal w kategorii taniec współczesny-zespół mały 12-13 lat- Głos mojej duszy

Srebrny medal w kategorii taniec klasyczny -zespół duży do 9 lat- Wiosenny deszcz

Brązowy medal w kategorii taniec klasyczny- duet 10-12 lat- W krainie słodyczy

Dance World Cup 2019- Braga(Portugalia)

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny-solo 10-12 lat- Julia Sanecka- Odalisque variation

Julia Sanecka
Julia Sanecka
Julia Sanecka-Odalisque
Julia Sanecka-Odalisque

Srebrny medal w kategorii taniec współczesny solo 10-12 lat- Julia Sanecka- Lost dream

D3Prize02_20190630_16005289[1]

Julia Sanecka-Lost Dream
Julia Sanecka-Lost Dream

IV miejsce w kategorii taniec klasyczny-kwartet 14-17 lat- Jewels

Jewels
Jewels

IX miejsce w kategorii taniec klasyczny-duet 10-13 lat- Julia Sanecka, Inga Cesarz-Roses

Roses
Roses

XII miejsce w kategorii taniec klasyczny -solo 14-17 lat -Hanna Rychlikowska- Aurora variation

Hanna Rychlikowska-Aurora variation
Hanna Rychlikowska-Aurora variation

XII miejsce w kategorii taniec klasyczny-solo 12-13 lat- Inga Cesarz- Variation from Don Quijote

Inga Cesarz-Don Quijote
Inga Cesarz-Don Quijote

XIII miejsce w kategorii taniec klasyczny-duet, trio 14-17 lat- Hanna Rychlikowska, Michalina Zalewska, Inga Cesarz- Nymphs

Nymphs
Nymphs

XV miejsce w kategorii taniec współczesny-zespół mały 14-17 lat- The wings wind

 

The wind wings
The wind wings

Nagrody specjalne:

  • zaproszenie na warsztaty tańca klasycznego do Barcelony dla Ingi Cesarz i Julii Saneckiej
  • zaproszenie na warsztaty tańca klasycznego w Konserwatorium Paryskim dla Hanny Rychlikowskiej
  • zaproszenie na warsztaty tańca współczesnego do Londynu dla Julii Saneckiej