Konkursy 2019/2020

Konkursy 2019/2020

Julia Sanecka i Inga Cesarz otrzymały Stypendia Artystyczne Prezydenta Wrocławia na rok 2019/2020!!!

Międzynarodowy Konkurs Sztuki Baletowej 2019 w Elblągu

20191221_145517_HDR

Nagroda specjalna za kulturę sceniczną tańca klasycznego w układzie Letni dzień

_DSC8714-3-

Złoty medal w kategorii zespół- taniec klasyczny –Wiosenny deszcz

_DSC6448-

Złoty medal w kategorii duet-taniec klasyczny:

  • Julia Sanecka i Inga Cesarz- Kraina słodyczy

Srebrny medal w kategorii solo-taniec klasyczny:

  • Julia Sanecka – Córka Faraona
  • Hanna Rychlikowska- Paquita

Brązowy medal w kategorii solo-taniec współczesny:

  • Oliwia Korczyc- Searching for
  • Hanna Rychlikowska- Pragnienia

20191221_211745-

Brązowy medal w kategorii solo-taniec klasyczny:

  • Inga Cesarz- Córka Faraona

Brązowy medal w kategorii zespół-taniec klasyczny:

  • układ Letni dzień
_DSC7406-
Summer day

4 miejsce w kategorii duet-taniec klasyczny:

  • Hanna Rychlikowska i Michalina Zalewska- Przyjaciółki Kitri

5 miejsce w kategorii solo-taniec klasyczny:

  • Amelia Alberska- Wariacja Swanhildy
_DSC6332-
Swanhilda variation

 

20191221_141241-

Dance World Cup 2020-eliminacje krajowe w Krakowie

20200309_142304-

Nagroda specjalna- 3 miejsce dla Julii Saneckiej –One man story

Nagroda specjalna- najlepsze solo w kategorii children dla Julii Saneckiej- One man story

Nagroda specjalna- najlepszy zespół w kategorii Junior- Summer day

Pierwsze miejsce-Julia Sanecka w kategorii KSL-One man story

2020-03-23_07-06-00
One man story

Pierwsze miejsce– układ Summer day w kategorii JSGB

2020-04-12_09-42-42
Summer day

Pierwsze miejsce- Hanna Rychlikowska w kategorii JSL – Longing

2020-04-11_10-06-10
Longing

Pierwsze miejsce– Duet Inga Cesarz i Julia Sanecka w kategorii JDB –The land of sweets

2020-04-23_09-01-05
In the land of sweets

Drugie miejsce- Amelia Alberska w kategorii JSBR- Swanhilda variation

2020-04-14_09-26-18
Swanhilda variation

Drugie miejsce– duet Amelia Alberska i Hanna Rychlikowska w kategorii JDB – Valpurgis night

2020-04-23_09-04-43
Walpurgis night

Trzecie miejsce– Hanna Rychlikowska w kategorii JSBR- Paquita

1334-
Paquita variation

Trzecie miejsce– układ w kategorii JSGL- The voice of my soul

2020-04-26_07-59-00
The voice of my soul
1352
Inga Cesarz
1207
Inga Cesarz
2020-03-19_10-47-28
Julia Sanecka