Konkursy 2020/2021

Konkursy 2020/2021

Julia Sanecka, Inga Cesarz, Hanna Rychlikowska, Amelia Alberska otrzymały Stypendia Artystyczne Prezydenta Wrocławia 2020/2021

MIĘDZYNARODOWE KONFRONTACJE BALETOWE W KOŁOBRZEGU 2020

konkurs online-nagrania w Operze Wrocławskiej

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny solo:

Inga Cesarz-Córka Faraona

Złoty medal w kategorii taniec współczesny solo:

  • Oliwia Korczyc- Searching for

Złoty medal w kategorii taniec klasyczny duet:

  • Oliwia Korczyc i Michalina Zalewska- Ocean i perły

Srebrny medal w kategorii solo klasyczne:

  • Amelia Alberska- Wariacja Swanhildy

Brązowy medal w kategorii solo klasyczne:

  • Oliwia Korczyc- Wariacja wróżki

Brązowy medal w kategorii solo współczesne:

  • Inga Cesarz- The Awaking

ELIMINACJE DO DANCE WORLD CUP 2021 W KRAKOWIE

konkurs online- nagrania w Operze Wrocławskiej

I miejsce– Amelia Alberska-solo klasyczne- Pas de Trois variation

I miejsce – Oliwia Korczyc- solo contemporary – Tango

I miejsce – Hanna Rychlikowska – solo contemporary- Corrida

I miejsce – Martyna Małyga – solo klasyczne – La petite danseuse

II miejsce – zespół klasyczny – Midnight Waltz

II miejsce – Julia Sanecka – solo klasyczne – Variation from Don Quijote

II miejsce – duet klasyczny – Inga Cesarz i Julia Sanecka- Friends of Kitri

III miejsce – zespól współczesny – Facing the sea

III miejsce -Julia Sanecka- solo liryczne – Will you still love me?

III miejsce – Martyna Małyga – solo klasyczne- Florina variation

III miejsce – duet klasyczny – Michalina Zalewska, Oliwia Korczyc- Ocean and pearls

VII MIĘDZYNARODOWE KONFRONTACJE BALETOWE W KOŁOBRZEGU

Midnight Waltz

I miejsce – zespół klasyczny- Midnight Waltz

I miejsce – kwartet klasyczny – Zimowa noc

Zimowa noc

I miejsce – Zuzanna Kozakowska – solo klasyczne – Wariacja Floriny

II miejsce – Hanna Rychlikowska- solo klasyczne – Wariacja Kitri

II miejsce – duet klasyczny- Inga cesarz, Julia Sanecka – Przyjaciółki Kitri

II miejsce – duet współczesny – Izabela Matuszczak, Hanna Janeczek – Rise and fall

III miejsce -Amelia Alberska – solo klasyczne – Pas de trois variation

III miejsce – Inga Cesarz – solo klasyczne – Grand Pas Classique

III miejsce – duet klasyczny – Amelia Alberska, Hanna Rychlikowska – Valse Romantique

Zaczarowany sklepik