Wyróżniający się uczniowie

Wyróżniający się uczniowie

Oliwia Korczyc- Bierze udział w konkursach krajowych i zagranicznych,w układach solowych(taniec współczesny)  i zespołowych(taniec klasyczny, jazzowy i współczesny). Na pokazach naszej szkoły tańczy partie solowe i w zespole. Doskonali swoją technikę na licznych warsztatach  i festiwalach.

Sama tworzy wspaniałe choreografie.

Otrzymała wyróżnienie na konkursie baletowym „Magia Tańca” 2017.

Wyróżnienie za”Powiew świeżości” na konkursie- Zakręceni 2018 w Jelczu Laskowice

balet2_2019_073[1]
Oliwia Korczyc- układ „Searching for”
balet2_2019_271[1]
Oliwia Korczyc- układ własny
balet2019_122
Oliwia Korczyc- taniec solowy w balecie „Pory Roku”

Michalina Zalewska– Uczestniczy w zajęciach dla grupy zaawansowanej. Bierze udział w konkursach krajowych i zagranicznych( układy solowe, duety, tria, kwartety i układy zespołowe). Tańczy główne role i wariacje klasyczne w pokazach szkoły. Doskonali umiejętości na warsztatach w Polsce i za granicą. Uczestniczyła w Letniej Szkole Artystycznej w Koszęcinie

balet2_2019_046
Michalina Zalewska i Hanna Rychlikowska w duecie „Przyjaciółki Kitri”
balet2_2019_275
Michalina Zalewska w wariacji z baletu „Giselle”
balet2018_160
Michalina Zalewska w pokazie szkoły „Cesarski słowik”

Amelia Alberska– uczestniczy w zajęciach naszej szkoły od września 2019r.  Jest bardzo utalentowaną i pracowitą uczennicą. Bierze udział w spektaklach i pokazach szkolnych( tańczy partie solowe i zespołowe). Reprezentuje szkołę w konkursach baletowych w kraju i za granicą. Tańczy w układach solowych, duetach i układach zespołowych klasycznych i współczesnych.

Zajęła 5 miejsce w kategorii solo-klasyczne na Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej 2019 w Elblągu.

Na krajowych eliminacjach Dance World Cup 2020 w Krakowie zajęła 2 miejsce w kategorii JSBR( Swanhilda variation), 2 miejsce w kategorii JDB( duet-Walpurgis night), 1 miejsce w kategorii JSGB( układ Summer day), 3 miejsce w kategorii JSGL( układ The voice of my soul).

_DSC9739
Amelia Alberska” Wariacja Swanhildy”

Katarzyna Chudziak– Uczęszcza na zajęcia grupy zaawansowanej. Uczestniczy w warsztatach i festiwalach. Tańczy w układach konkursowych współczesnych zespołowych. Bierze udział w licznych konkursach krajowych i zagranicznych w kategorii taniec współczesny.

Tańczy w pokazach i przedstawieniach szkoły w układach klasycznych, współczesnych i jazzowych.

Najważniejsze osiągnięcia:  układ zespołowy „Dance Machines”( III miejsce na eliminacja Dance World Cup 2017 w Krakowie; udział w finałach Dance World Cup 2017 w Offenburgu; układ zespołowy „The wind wings”( I miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych 2018 w Kołobrzegu; układ „Głos mojej duszy”( II miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych 2019 w Kołobrzegu; udział w finałach Dance World Cup 2019 w Portugalii( układ „the wind wings”)

balet2019_105
Katarzyna Chudziak i Julia Chmielecka w balecie „Pory roku”
balet2019_086
Katarzyna Chudziak w balecie „Pory roku”

Julia Chmielecka– uczestniczy w zajęciach grupy zaawansowanej, bierze udział w warsztatach tańca współczesnego i jazzowego. W przedstawieniach i pokazach szkoły tańczy partie solowe i zespołowe. Bierze udział w konkursach krajowych i zagranicznych w układach klasycznych i współczesnych zespołowych.

balet2019_017
Julia Chmielecka w balecie „Pory roku”
balet2_2019_140
Julia Chmielecka w układzie „Głos mojej duszy”