Laureaci konkursów

Laureaci konkursów

Julia Sanecka– najmłodsza laureatka konkursów naszej szkoły. Wielokrotna zdobywczyni złotych, srebrnych, brązowych medali.

Brała udział w konkursach baletowych od ósmego roku życia.

Najważniejsze osiągnięcia:

  •  I miejsce na Eliminacjach Krajowych  Dance World Cup 2017 w Krakowie- Cupid Dance
  •  brązowy medal na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych 2017 w Kołobrzegu- Wariacja Giselle
  •  brązowy medal na Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu 2017- Wariacja Swanhildy
  •  pierwsze miejsce na Eliminacjach Krajowych  Dance World Cup 2018 w Krakowie- Swanhilda variation  
  •  złoty medal na Międzynarodowych   Konfrontacjach Baletowych 2018 w Kołobrzegu- Wariacja Swanhildy
  •  srebrny medal  na Międzynarodowych   Konfrontacjach Baletowych 2018 w Kołobrzegu- Special Animal    
  • srebrny medal na mistrzostwach świata Dance World Cup 2018 w Barcelonie- Swanhilda variation
  • Stypendium Artystyczne Prezydenta Wrocławia 2018/2019
  • srebrny medal na Międzynarodowym Konkursie Baletowym 2018 w Opolu- Wariacja Odaliski   
  • nagroda specjalna  dla najbardziej obiecującej tancerki na Międzynarodowym Konkursie Baletowym 2018 w Opolu
  • złoty medal na Międzynarodowym  Konkursie Sztuki Baletowej 2018 w Elblągu- Wariacja Odaliski
  • złoty medal na Międzynarodowym  Konkursie Sztuki Baletowej 2018 w Elblągu- układ współczesny Lost dream
  • I miejsce na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2019 w Krakowie- Odalisque variation
  • I miejsce na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2019 w Krakowie- taniec współczesny Lost Dream
  • nagroda specjalna  na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2019 w Krakowie- za najwyższą ilość punktów
  • Grand Prix Eliminacji Krajowych Dance World Cup 2019
  • złoty medal na Międzynarodowych Konfronacjach Baletowych 2019 w Kołobrzegu- Wariacja Odaliski
  • złoty medal na Międzynarodowych Konfronacjach Baletowych 2019 w Kołobrzegu- układ współczesny Lost dream
  •  laureatka Dolnośląskiego Pokazu Talentów w 2019 r.
  • złoty medal na finałach Dance World Cup 2019 w Bradze(Portugalia)- Odalisque Variation
  • srebrny medal na finałach Dance World Cup 2019 w Bradze(Portugalia)- układ współczesny Lost Dream
  • zaproszenie na warsztaty tańca klasycznego w Barcelonie (Dance World Cup 2019)
  • zaproszenie na warsztaty tańca współczesnego w Londynie
D2Prize04_20190629_21153939[1]
Julia Sanecka
PSX_20190709_221621[1]
Julia Sanecka-Roses
Inga Cesarz- najważniejsze osiągnięcia:

  • I miejsce na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2018 w Krakowie- Awoo
  • II miejsce  na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2018 w Krakowie- Swanhilda Variation
  • III miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych 2018 w Kołobrzegu-Wariacja Swamhildy
  • Stypendium Artystyczne Prezydenta Wrocławia 2018/2019
  • I miejsce na Eliminacjach Krajowych Dance World Cup 2019 w Krakowie- Variation from Don Quijote
  • srebrny medal na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych 2019 w Kołobrzegu-Wariacja Odaliski
  • zaproszenie na warsztaty tańca klasycznego w Barcelonie(Dance World Cup 2019)
2019-04-09_03-21-10[1]
Inga Cesarz-Roses
Inga Cesarz-Don Quijote
Inga Cesarz-Don Quijote

Hanna Rychlikowska- najważniejsze osiągnięcia:

  •  I miejsce na Eliminajach Krajowych Dance World Cup 2018 w Krakowie- Kitri variation
  • Stypendium Artystyczne Prezydenta Wrocławia 2018/2019
  • II miejsce na Eliminajach Krajowych Dance World Cup 2019 w Krakowie- Aurora variation
  • II miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach baletowych w Kołobrzegu- duet z Michaliną Zalewską-Przyjaciółki Kitri
  • zaproszenie na warsztaty tańca klasycznego w Konserwatorium Paryskim
Hanna Rychlikowska-Kitri variation
Hanna Rychlikowska-Kitri variation
Hanna Rychlikowska-Searching for
Hanna Rychlikowska-Searching for