Konkursy 2022/23

Konkursy 2022/23

Konkurs „Magia Tańca” 2022- Ostrów Wielkopolski

Złoty medal – Zespół klasyczny „Pas de Quatre”

Złoty medal – Duet klasyczny „Noc Walpurgii” – Inga Cesarz, Amelia Alberska

Złoty medal – solo klasyczne „Giselle” – Julia Sanecka

Złoty medal – solo klasyczne „Kitri” – Amelia Alberska

Srebrny medal – solo klasyczne „Wariacja Kitri” – Inga Cesarz

Brązowy medal – duet klasyczny „Ocean i perły” – Katarzyna Chudziak, Izabela Matuszczak

Wyróżnienia konkursu otrzymały: Izabela Matuszczak i Katarzyna Chudziak za wariacje klasyczne

„Pas de Quatre” Fot.Ilja van de Pavert

Tychy Dance Cup 2023

Złoty medal – Formacja klasyczna „Jewels”

Złoty medal – Grupa klasyczna „Pas de Quatre”

Złoty medal – Duet klasyczny „Roses”- Amelia Alberska i Julia Sanecka

Złoty medal – Duet klasyczny „Taniec chiński” – Milena Mosior i Maja Ligarska

Złoty medal – Duet klasyczny „Ocean i perły” – Ewa Rokosz i Zuzanna Kozakowska

Srebrny medal – solo klasyczne „Kitri” – Oliwia Korczyc

Srebrny medal – solo klasyczne „Raymonda” – Julia Sanecka

4 miejsce – Solo klasyczne „Nimfa” – Inga Cesarz

4 miejsce – Solo klasyczne „Titania” – Hanna Janeczek

4 miejsce -solo klasyczne „Kitri” – Amelia Alberska

Dance World Cup 2023 – Eliminacje Krajowe w Krakowie

Wszystkie układy zakwalifikowane do finałów Dance World Cup 2023 w Portugalii.

I miejsce – układ klasyczny grupowy „Jewels”

I miejsce – duet klasyczny „Roses”- Julia Sanecka i Amelia Alberska

I miejsce – duet klasyczny „Friends of Kitri” – Izabela Matuszczak i Katarzyna Chudziak

I miejsce – solo klasyczne „Kitri entrance” – Oliwia Korczyc

I miejsce – solo klasyczne „Nymph” – Inga Cesarz

I miejsce – solo klasyczne „La petite danseuse” – Ewa Rokosz

II miejsce – układ współczesny grupowy „Incantation”

II miejsce – trio klasyczne „Nimfy” – Inga Cesarz, Michalina Zalewska, Julia Sanecka

II miejsce – solo klasyczne „Kitri” – Inga Cesarz

II miejsce – solo klasyczne „Le Souvenir” – Oliwia Korczyc

III miejsce – duet klasyczny „Ocean and pearls” – Zuzanna Kozakowska, Ewa Rokosz

III miejsce – kwartet klasyczny „Winter Night”

III miejsce – solo klasyczne „Kitri variation” – Amelia Alberska

IV miejsce – solo współczesne „Butterfly” – Hanna Janeczek

V miejsce – solo klasyczne „Raymonda” – Julia Sanecka

„Jewels” Ilja van de Pavert
„Kitri entrance” fot.Ilja van de Pavert